n1

Поиск:

 Азбука Парфюманьяка

Главная » Азбука парфюманьяка » G » Guerlain
 
A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z
 

Guerlain Shalimar 2010

Тип аромата: восточные цветочные
Год создания: 2010

Пирамидка:

Верхние ноты: цитрусные ноты, мандарин, кедр, бергамот и лимон
Ноты сердца: ирис, пачули, жасмин, ветивер и роза
Базовые ноты: кожа, сандаловое дерево, опопонакс, мускус, циветта, ваниль и ладан.

Концентрация: Extrait и Eau De Parfum
Объем флакона: 20 и 30, 50, 90

Быстрый заказ
Парфюмерный дом:
Guerlain

Другие ароматы, доступные в распиве:

?
?
Отзывы: 3
3 liliyayug   [Материал]
А я и писать ничего не буду - не имею права комментировать этот Шедевр.

Очень счастлива что получила в подарок и могу им наслаждаться в самые прекрасные моменты.

А еще можно когда счастья недостаточно - нанести Шалимар, расправить плечики - и О, ЧУДО!!!!

Мир становиться вокруг прекрасней !

2 laverock   [Материал]
Доповню трохи свій попередній відгук. Щодо композиції, то вона дійсно багата і крім того може дуже переливатися – домінують то одні, то інші компоненти, тому аромат цікаво носити. А часом пахне благородно і по-гурманськи водночас, чудовими гіркуватими цукатами з мандаринових шкірочок на початку та запашними, солодкуватими, теплими бобами тонка в базі. Кожен раз, як одягаю, думаю, що ж я сьогодні почую:).
Загалом видно, що до цього випуску аромату приклався митець, і не тільки парфумерний.
Ще хочу зупинитися на самому флакончику, бо він також того вартує. Заслуговує уваги не тільки тим, що його створила художниця з відомим прізвищем. Вона добре зробила свою роботу, гідну Guerlain. Джейд Джагер є також дизайнером ювелірних виробів і впродовж декількох років працювала креативним директором одного з відомих ювелірних домів. Тому до створення нового дизайну флакона для Шалімара підійшла саме з цієї позиції, надавши йому дуже гарну огранку. Флакон має всього шість граней-стінок, але вони розміщені під певними кутами і мають певну кривизну (зовнішня та внутрішня різниться). Очевидно завдяки цьому флакон добре “вловлює” світло та віддає гарне кришталеве сяйво, а також посилює колір самої рідини, захованої в ньому. Я довго його розглядала і не могла зрозуміти – чи це дійсно кришталевий флакон, чи це просто якісне скло + хороша робота майстра?:))
Одним словом, суцільна естетична насолода:). Думаю, любителів потішить.

1 laverock   [Материал]
Хочу поділитися враженнями, бо ця версія ОДП відрізняється і змінено не тільки дизайн флакона. Це гарна версія класичного Шалімара, випущена разом з Одою Ванілі. Композиція дуже гармонійна і багата, і всього тут в міру. Початкові гіркуваті цитрусово-бергамотові ноти влягаються досить швидко і в подальшому розкриття аромату просто “затягує”:). Композиція переходить у бальзамічно-смолянисто-амбровий акодр, на фоні якого добре виділяється пудровий ірис і менше троянди та жасмину. Квіткові ноти втримуються недовго, залишається тільки ніжна ірисова пудровість, не виражена, але відчутна, яка переплітається з м’якою, дуже гарною ваніллю (ваніль приємна, не кондитерська, не пересолоджена, має ледь помітну гірчинку), з пом’якшеними нотами смол та амбри, а також легесеньким димком. І ще відчувається в міру кремова, легко солодкувата дерев’янистість (щось санталоподібне) та трохи шкіри.
По мірі розкриття аромат стає щораз глибшим, м’якшим, теплішим, огортаючим..але не безхарактерним. База тут дУже гарна – залишається багатою до кінця, не зводиться до відчуття одного-двох компонентів.
Стійкість парфума хороша, добре відчувається впродовж дня, шлейф помірний.
Дуже задоволена цією версією аромату. Та і сам флакончик із золотисто-бурштиновою рідиною просто зачаровує:).

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright Парфюмания © 2009 - 2022 Хостинг от uWeb | Cвязь с администрацией | Cвязь с инопланетянами