n1

Поиск:

 Азбука Парфюманьяка

Главная » Азбука парфюманьяка » L » L Artisan Parfumeur
 
A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z
 

L Artisan Parfumeur Al OudhТип аромата: восточные, древесные, пряные
Год создания: 2009
Автор композиции: Bertrand Duchaufour

Пирамидка:
Атласский кедр, семена тмина, розовый перец, бобы тонка, оттенки кожи, нероли, кардамон, шафран, цибетин, сандал, пачули, ваниль, ладан, кастореум, мирра, роза, дерево уд.

Концентрация: Eau de Parfum
Объем: 100 мл

Быстрый заказ
Парфюмерный дом:
L Artisan Parfumeur

Другие ароматы, доступные в распиве:

?
?
Отзывы: 4
4 Анастасия   [Материал]
очень терпкий, очень сладкий, бабушкинский аромат, я так и не поняла как пахнет уд.

3 grinata   [Материал]
Пожалуй, самый красивый уд из многих уже приобретенных. Очень интересно обыгран специями, соло уда постоянно, но как-то мягко, обволакивающе.
Даже на старте нет резкой "удовости", постоянно играет, переливается ( чего раньше за Артизанами не замечала ). Однозначно унисекс, хотя на мужской коже звучит резче и даже
интересней. Очень красиво шлейфит, великолепная стойкость, но и не насмерть, что несомненно плюс. Ну и любимая, прямо афродизиачная , кожа в базе.
Просто роскошный аромат!

2 laverock   [Материал]
Якщо описувати цей аромат дуже коротко, то це “удовість – спецієвість – анімаліка”. І якщо дві перші фази – унісексові, то база тут однозначно чоловіча (принаймні мені так здається). Починається аромат з гарних, не надто різких удово-спецієвих нот, які не потрібно “перечікувати” і до яких в подальшому додається певна квітковість (ненадовго) та потужний акорд решти компонентів. Взагалі аромат доволі єдиний і досить важко вловити зміну фаз, а основа і база дуже тісно переплетені. Удовість так чи інакше зберігається до самого кінця, але її нота слабшає та видозмінюється. Проте по мірі розкриття зростає “анімалістичність” аромату. Людської природи. Він стає якимось похітливим:), ну дУже відвертим. Ніби зі всіх компонентів, що створюють основу та базу аромату, витягнули саму їх “природно-анімалістичну суть і прояви”, при цьому не прикривши та не прикрасивши. Потім десь далеко і глибоко в базі, майже на межі згасання, знову з’являється натяк на унісексовість, яка була на початку, але це вже більше подібне на якісь філософські “відголоски минулого”.
Стійкість аромату чудова, особливо бази, хоча шлейфа вираженого немає (та і куди з такою базою;)), але його специфічна аура постійно присутня та відчутна, і при бажанні чи необхідності - не так легко від неї “відмитися”:).
І мені здається, що саме після цього аромату вже для створення Petite Mort Marc Atlan запросили не іншого парфумера, а саме Бертрана Дюшафо.
Насправді все не так жахливо:), проте дуже специфічно, тому до цього треба бути готовим. Рада знайомству з цим ароматом, але буду носити його хіба вдома, якщо захочеться почути від себе “щось таке”:))).
P.S. Звичайно, кожен сприйме цей аромат (як і будь-який інший) по-своєму. І ще: по цьому аромату не можна визначитися стосовно уду (агару) – любите ви його чи ні, підходить він вам чи ні, бо тут він поданий у дуже складній та самобутній комбінації.

1 juriy   [Материал]
JoAnna
это первый удовый аромат, который я пробовала. до этого читала отзывы, на одном из форумов писали, что это нестандартный "неудистый" уд. но на мне такая аптека. я даже удивилась, что кто-то желает так пахнуть. на маме тоже раскрылся странно. Но: я в принципе люблю только определенные запахи и уже заранее знала до пробы, что уд - не мое.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright Парфюмания © 2009 - 2022 Хостинг от uWeb | Cвязь с администрацией | Cвязь с инопланетянами